O mnie

Małgorzata Ziewiecka

Jestem doradcą wizerunku osób i firm, trenerem branży beauty. Właściciele salonów urody, SPA i fryzjerskich nazywają mnie aniołem biznesu beauty.  Wierzę, że to co robię sprawia, że się rozwijają.

Wiem, jak zwiększać zyski i tworzyć najlepszy zespół w branży. Sposób w jaki działam polega na mojej bezpośredniej obecności w salonach urody w Polsce i za granicą. Znam błędy popełniane najczęściej i największe tajemnice sukcesów w tej branży. Nie uczę manipualcji, a budowania szczerych relacji z klientem, nie na chwilę lecz na lata. Uczę generowania zysków i budowania zespołów, które odnoszą sukcesy. SZKOLĘ I INSPIRUJĘ...

Współtworzę program beautymenago 

 

Kiedyś, jako manager salonu urody, szukałam wyjątkowego programu, który ułatwi mi pracę. Poszukiwania zakończyłam stworzeniem własnego rozwiązania. Tak w 2010 roku powstał program beautymenago.

Jest konkurencyjny na rynku, ułatwia zarządzanie, pracę w salonie, zapisy  i kontakt z klientem. 
Dowiedz się więcej o programie beautymenago

Wiem jak zwiększać zyski, tworzyć najlepszy zespół w branży beauty
zarządzać nim i sprawiać, że konkurencja staje się nieistotna. 

dlatego pojawiam się wszędzie tam, gdzie jestem potrzebna. Prowadzę szkolenia z zakresu budowania zespołów, zarządzania, skutecznej komunikacji, promocji, obsługi klienta, budowania lojalności, motywowania pracowników, utożsamiania z marką i generowania sprzedaży. Organizuję indywidualne konsultacje dla właścicieli i managerów, szkolenia zamknięte dla ich zespołów w salonach urody w Polsce i za granicą.
Dowiedz się więcej o szkoleniach beautyheaven

Ciebie też zapraszam do współpracy!