Program beautymenago

Chcesz przez dwa tygodnie gratis i bez żadnych zobowiązań sprawdzić,
czy beautymenago to program, którego szukasz?
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Salony urody SPA i fryzjerskie przechodzą na program beautymenago z trzech powodów:

 • z polecenia 
 • ze względu na cenę
  500zł + VAT za rok!, bez względu na liczbę pracowników, 10 groszy + VAT za 1 sms 
  W cenie programu, jeśli sobie życzysz są zapisy online i program lojalnościowy
 • ze względu na mnie - tu zobaczysz, czym się zajmuję

Na co dzień pomagam właścicielom salonów urody, SPA i fryzjerskich zwiększać ich zyski. Szkolę przed otwarciem salonu, podpowiadam, jakich błędów unikać na początku, co pozwala w tej branży osiągać sukces. Szkolę zespoły w salonach w Polsce i za granicą. 

Kiedyś, jako manager salonu urody szukałam wyjątkowego programu, który ułatwi mi pracę. Poszukiwania zakończyłam stworzeniem własnego rozwiązania - i tak w 2010 roku powstał mój autorski program. Dziś, jako doradca wizerunku osób i firm, trener biznesu beauty, hair i spa z ogromną satysfakcją przedstawiam najlepszy program  dla salonów urody o nazwie beautymenago.

beautymenago to nowoczesny kalendarz, który ułatwia zapisywanie klientek (online i/lub wew, jak wolisz)  zbieranie kontaktów, wysyła automatyczne przypomnienia sms i email o wizytach. Tworzy przydatne raporty i pozwala planować kampanie marketingowe oraz akcje promocyjne. Umożliwia kontrolę magazynu, zużycia produktów, zapisy online, program lojalnościowy, wysyłki email i sms do wszystkich klientów lub tylko do tych wybranych...

Dlaczego salony kosmetyczne, SPA i fryzjerskie wybierają program beautymenago?

 • jest stworzony przez praktyka branży beauty:
  mówię Twoim językiem, znam problemy, z jakimi masz do czynienia 
  i największe tajemnice sukcesów w branży beauty
 • działa w różnych zakątkach świata i w różnych językach
 • jest bardzo konkurencyjny cenowo! Kosztuje tylko 500zł + VAT za rok!
 • w tej cenie oprócz kalendarza wew. salonu, możliwości budowania bazy i historii klientów masz zapisy online, możliwość wpłacania zadatków i program lojalnościowy
 • dwa tygodnie - testowe gratis
 • nie płacisz dodatkowo za  liczbę stanowisk, pracowników, czy użytkowników
 • nie płacisz dodatkowo za nadpis w SMS, które wysyłasz
 • jest nowoczesny, przejrzysty, bardzo łatwy i intuicyjny, bo stworzony przez kobietę, 
 • posiada wszystko to, czego oczekujesz,  bez zbędnych funkcji i informatycznego bełkotu
 • zaprojektowany zgodnie z wymogami RODO działa, ułatwia pracę, umożliwia szybki i bezpieczny eksport i import danych
 • cały czas się rozwija, ponieważ codziennie jestem w salonach urody, fryzjerskich, SPA  i wspieram pracę specjalistów w Polsce i za granicą

Korzystasz już z innego programu i chcesz przejść na beautymenago?

ZAREJESTRUJ SIĘ

by przez dwa tygodnie przetestować program gratis i bez żadnych zobowiązań. 
Jeśli beautymenago okaże się programem, którego szukasz, pomożemy Ci przegrać dane.

Tu dowiesz się o szkoleniach jakie prowadzę w salonach urody, SPA i fryzjerskich w Polsce i za granicą

 

Poznaj opinie na temat programu beautymenago:

Opinie: 17


Katarzyna Nowakowska, Estetica Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Stargard

Szanowni Państwo, z pełną odpowiedzialnością polecam program Beautymenago. Kalendarz jest bardzo intuicyjny, zawiera wszystkie niezbędne funkcje, pomagając w codziennym, rzetelnym prowadzeniu gabinetu oraz historii zabiegowej klientów. Po prawie 3 latach korzystania z programu nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez niego. Nie można pominąć również wyjątkowej obsługi Pani Małgosi, za którą bardzo dziękuję.


Natalia Garstka, właścicielka Timeless aesthetic Semipermanent Make-up Doncaster, UK

Dziekuję Pani Malgosiu za wprowadzenie mnie w program beautymenago. W końcu korzystam juz tylko z elektronicznego kalendarza. Miala Pani rację, profity juz zebrane! Świetna forma automatycznego przypominania klientkom o wizytach, świetna, czytelna strona. Program został mi polecony i tez chcę go polecać! Bałam się, że nie dam rady, ale to były 2 dni z zapoznaniem się i wprowadzeniem swoich uslug. Do tego dziekuję za przesympatyczny kontakt, kiedy tylko potrzebowałam. Jestem w 1000% zadowolona 


Natalia Łozicka, właścicielka w Instytucie Piękna Diamond, Jedlnia Letnisko, Polska

Program beautymenago to bardzo intuicyjne rozwiązanie dla salonu. Porównując wiele innych programów trudno było mi znaleźć coś co sprosta moim oczekiwaniom. Podczas gdy potrzebuje czytelny obraz 17 miejsc pracy, żaden inny program nie radził sobie z tym tak dobrze jak Beautymenago. Warto sprawdzić i się przekonać. Polecam.


Karolina Lasocka-Krasnodębska, właściciel Ambasada Urody, Siedlce

Program i Panią Małgosię poznałam przypadkowo przy okazji jednego z postów. To był strzał w dziesiątkę! Program beautymenago wprowadził ład i porządek w zapisach całej mojej kadry. Klienci zadowoleni z przypomnień o wizytach, a ja z możliwości podglądu i umawiania niezależnie gdzie się znajduję.tego szukałam.Serdecznie polecam! To krok w nowoczesność!👏👏👏


Kamil Stanisławski Hair Stylist, Gdańsk, Polska

Małgorzata Ziewiecka Anioł Biznesu 👼💪💪
wspaniały człowiek ,menager, szkoleniowiec,doradca wyzwoliła w nas zapdniete w ciemności podkłady energi 🌞🌞🌞
Pełen profesjonalizm, program idealnie stworzony do biznesu BEAUTY ‼️
Polecam każdemu !!! 
Idealny program, przejrzysty i łatwy w obsłudze a co najważniejsze można z niego korzystać z każdego zakątka świata 
🔝🔝🔝🔝 1 na rynku ‼️‼️
Dziękujemy serdecznie 😉☺️


Danuta Szablikowska, Myskin Laser and Bauty Clinic, Teneryfa, Hiszpania

Od kilku lat używamy  beautymenago. Trudno nam teraz wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez niego. Niezwykle przydatny i świetnie skonstruowany.


Marta Ołówek, M-Art Profesjonalna pielęgnacja dłoni i stóp, Kobyłka k. Warszawy

Program beautymenago poznałam na jednym ze szkoleń dla osób prowadzących salony beauty, a przekonała mnie do niego sama p.Małgorzata. Po spotkaniu stwierdziłam, że warto wypróbować coś, co jest dosyć nowe na rynku. Nie zawiodłam się.
Program używam od roku. Prowadzę małą, jednoosobową firmę dlatego zdecydowałam się właśnie na takiego pomocnika-pracownika. Beautymenago działa bez zarzutów i jest intuicyjny. Ważne dla mnie jest to, że zawsze mam kontakt z administratorem programu, dlatego wszelkie moje wątpliwości omawiane są na bieżąco. Myślę, że istotnym atutem beautymenago jest konkurencyjna cena.
Znając inne tego typu programy mogę z pełną odpowiedzialnością polecić właśnie ten - beautymenago


Jolanta Skąpska, Salon Urody Jolanta Skąpska, Radom

Już od dwóch lat korzystam z programu beautymenago . Sam program jak i jego twórcy nigdy nie zawiedli . Program prosty w obsłudze, w dużym stopniu intuicyjny. Jeśli potrzebujesz pomocy niezwłocznie ją otrzymasz; meilowo,telefonicznie lub osobiście. Czegóż chcieć więcej? Polecam!


Izabela Chodakowska, właścielaka BEAUTY PORT, Kotarwice k. Radomia

Beautymenago to Twój najtańszy pracownik, który pracuje dla Ciebie nawet wtedy kiedy śpisz, odpoczywasz czy robisz to, co lubisz najbardziej. Widzisz jak pracuje i płacisz za efekty :) Wiele sukcesów Cię ominie, jeśli będziesz działać na własną rękę lub za pomocą nieodpowiednich narzędzi. A potem dziwisz się jak bardzo jesteś zmęczona, kiedy innym idzie tak dobrze. Dobre narzędzia to podstawa! Beautymenago <3


Agnieszka Bujnowska, Studio Piękna Agnieszki Bujnowskiej, Legionowo

Małgosiu, program jest cudny, a wiesz jak broniłam się przed nim 😂 Teraz nie wiem, jak ja funkcjonowałam przy takiej kadrze i tyłu klientach??? Dziękuję 


Beata Jaskowska, właścicielka Beauty Secret Spa, Northampton, Anglia

Zdecydowałam się również na program beautymenago i już nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Żegnaj papierowy kalendarzu. Witaj beautymenago!


Dorota Prokop Słomka, Recepcja, Salon Stylizacji Luiza EM, Radom, Polska

 Świetny program i bardzo przydatny w pracy  beautymenago opanuje świat!


Anna Piwnik, MADAM Atelier fryzjersko-kosmetyczne Anna Piwnik, Lipsko

W miejscach gdzie pokazujemy kobietom, jaką drogę obrać, by mogły poczuć się piękniejsze, pracują profesjonaliści ( fryzjerzy, styliści, kosmetyczki, kosmetolodzy, wizażyści). Wciąż podnosimy swoje umiejętności poprzez kursy, szkolenia, seminaria, by móc spełnić oczekiwania każdej klientki. Kiedy o naszej profesji jest głośno tworzymy nowe miejsca lub rozszerzamy swoje salony o wyższe standardy i personel. Zadajemy sobie pytanie, czy nasz papierowy terminarz dotrwa do końca roku i jak pomieści wszystkie notatki które w nim chcemy zachować. Jak zaplanować budżet i rozliczyć pracowników.

W tym momencie warto pomyśleć o programie beatymenago opracowanym przez kobietę ponadczasową Małgorzatę Ziewiecką. Program ten ułatwił mi w salonie zapisy klientów i tworzenie historii wizyt w salonie. Ułatwił kontakt i przypomnienie o wizycie. Zapewnił marketing i możliwość funkcjonowania stanu magazynu oraz wiele innych funkcji, które właścicielom salonów beaty zabierają mnóstwo czasu ( który mogliby spędzić z rodziną).


Justyna Bonecka, Beauty Atelier Clinic, Birmingham, Anglia

Korzystam z kalendarza beautymenago i jestem bardzo zadowolona z programu, gdyż przypomina za mnie klientkom o wizytach. Ma też wiele innych fukcji. Moja ulubiona to prowadzenie karty klienta oraz planowanie akcji promocyjnych .Polecam kalendarz, który daje Ci więcej czasu dla siebie, mniej papierów pochowanych po szafkach i wiecej klientów!


Małgosia Szyszka, Natcare Cosmetics - Arkana UK, Slough, Anglia

Program do salonow kosmetycznych beauty menago jest bardzo pomocny w prowadzeniu salonu. Usprawnia prace oraz pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu,w rezultacie zwiekszając przychody. Z punktu widzenia klienta na pewno podnosi standard i prestiż salonu. Program w porównaniu do innych, jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Szczerze polecam.


Agata Grzegorczyk, właściciel New You Beauty Clinic, Kirkcaldy, Szkocja

beautymenago pozwala mi na prowadzenie mojego salonu kosmetycznego w bardzo sprawny i przejrzysty sposób. Program daje szybki i bardzo łatwy dostęp do wszystkich ważnych informacji o klientach, historiach ich zabiegów oraz zaplanowanych wizytach, do stanów magazynowych, a także do zestawień i raportów przez 24 godziny na dobę. Zarówno za pomocą komputera, tableta czy telefonu.

Przypominanie klientom o zabiegach poprzez wysyłanie SMS rozwiązało problem zapominania o wizytach. Dzięki podziękowaniom po wizycie zyskałam przewagę nad konkurencją, gdyż moi klienci czują się bardzo wyjątkowo. Ponadto podoba mi się rozwiązanie problemu z organizacją pracy personelu, gdyż ma on dostęp on-line do grafiku zaplanowanych wizyt, a to pozwala pracownikom na wcześniejsze przygotowanie się do pracy. Dzięki beautymenago mój salon odbierany jest profesjonalnie i dlatego bez wahania po miesięcznym okresie testowym zdecydowałam się na zakup programu.

 


Aleksandra Pietrzak, El Lamis Centrum Urody i Zdrowia, Lublin, Polska

Z wielką przyjemnością rozpoczynam, wraz z moim Zespołem kolejny rok pracy z programem beautymenago. To nowoczesny program, ułatwiający codzienną pracę. Pozwala oszczędzić czas i pomaga w wielu codziennych obowiązkach. Wyręcza nas w liczeniu, pilnuje magazynu, grafiku pracy, przypomina o urodzinach, zaprasza Klientów, powiadamia o wizytach. Zawsze można liczyć na to, że nawet w najbardziej pochmurny dzień rozweseli nas miłymi dla oka kolorami.

Jest bardzo intuicyjny, szybki i nigdy nas nie zawiódł. Najważniejsze, że można go spersonalizować do indywidualnych potrzeb każdego salonu. Kontroluje czas, a nawet koryguje błędy. Mimo, że wydawałoby sie, że posiada wszystkie potrzebne funkcje, co jakiś czas zaskakuje nas nowymi możliwościami.

Od kilku lat program beautymenago jest członkiem naszego Zespołu, który nigdy nas nie zawiódł.
Dziękujemy Pani Małgosiu 🙂