Specjaliści branży beauty spotkajmy się w Bristolu na Konferencji ThinkBIG - 10 grudnia, Bristol, Wielka Brytania.

Specjalisci braży beauty działający na terenie UK, pytacie, kiedy można się ze mną spotkać  w sprawie szkoleń beautyheaven, lub programu beautymenago w Wielkiej Brytanii. Konferencja ThinkBIG to doskonała okazja na nasze spotkanie! 10 grudnia będę dla Was w Bristolu, by podczas tego wyjątkowego wydarzenia opowiedzieć o tym, jak najlepsi budują lojalność klienta i zwiększają swoje zyski. Na początku grudnia jestem w UK do Waszej dyspozycji! Jeżeli chcecie się spotkać przed lub po konferencji - napiszcie do mnie email: m.ziewiecka@beautyheaven.pl

„Żeby być kimś, trzeba być sobą”. Think BIG!
4 edycja konferencji ThinkBIG, 10 grudnia w Bristol, UK

Zapraszam Was na niezwykłą konferencję w Bristolu, która odbędzie się 10 grudnia. To konferencja nie tylko dla ludzi z naszej branży. Zabierzcie ze sobą znajomych, przyjaciół, którzy chcą się rozwijać i budować inspirujące relacje z innymi:

Biznes / Praca / Rozwój osobisty / Ludzie i wartościowe relacje/ Pieniądze...

10 grudnia od godziny 9:30 czwarta odsłona międzynarodowej konferencji „Think Big”  Jak zwykle będzie to mocna dawka wiedzy, poznasz znakomite, wartościowe osoby a wszystko po to, aby dać Ci ogromny zastrzyk inspiracji, odpowiedzi i nowych pomysłów do działania. 

Wystąpię dla Was wraz z innymi prelegentami. O czym będzie moje wystapienie?

O godz. 12:30 - Powiem Wam, jak budować lojalność klienta i zwiększać swoje zyski
Dlaczego jedni osiągają sukcesy, a inni tylko depczą im po piętach? Jak budować relacje z klientem, które przynoszą zyski, nie na chwilę lecz na lata? Kiedy konkurencja staje się nieistotna? Błędy jakich trzeba unikać i rozwiązania, które warto stosować na drodze od dobrego do wielkiego.

Tu kupisz bilet na konferencję

Zobacz, kto jeszcze wystąpi tego dnia w Bristolu i nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju i poznania ludzi, którzy wiedzą więcej!

Tu więcej informacji o ThinkBIG, Program i Prelegenci 

Do zobaczenia!

Poniżej zdjęcia Piotra Wieliczko ELITE PHOTO & FILM z marcowego ThinkBIG: